Thuis

Je kunt in één week veel beleven, vooral als je met Rick op stap bent. Dit keer was het zelfs voor bijna een week samen op pad. We ontdekten de B en B van Camping de Warnstee tussen Hengelo en Wichmond in onze vertrouwde en mooie Achterhoek. Ja Rick voelt zich ook nog altijd Achterhoeker, hij is immers in Aalten geboren. Die B en B kan ik iedereen aanbevelen net als de camping zelf. Het ontbijt was uit de kunst, heb je de hele dag genoeg aan

En natuurlijk bij de hele familie langs. We zijn verwend en hebben veel gepraat. Zelfs bezoekjes gebracht aan kennissen die ik nog nooit persoonlijk had ontmoet. Het is teveel om op te noemen.

Ik ben net thuis. Rick weggebracht, Storm opgehaald en ook hier belevenissen uitgewisseld. Storm heeft het goed gehad, mocht zelfs mee oppassen in Groningen. Zo beleefde die ook nog wat, maar nu ligt hij strak aan mijn voeten. Dus we zijn allebei aan het bijkomen.