Weblog2

Ome Jans dagboek uit 1945 -6- Leesten

De Boskamp. Vervolg 2 april. ’s Avonds begon het gedreun en het geschiet van al de kanonnen, zo op een rij van verschillende punten hoorde je de schoten netjes op elkaar volgend en dan was het weer enkele ogenblikken stil.

Lees Meer »

Aankomst van…

Een stukje eerder in de Lamitofilm zie je deze auto komen en stoppen bij de Boerenleenbank.Het land aan de overkant richting Huis te Vorden is nog in gebruik als bouwland en de eerste gasten staan er mooi bij. Waarschijnlijk alles

Lees Meer »

Het Bestuur 3

En hier nog even de achterste twee. Geen idee wie er in die tijd- 1938- in het bestuur van de Coop. Boerenleenbank zaten. Wie wel?

Lees Meer »

Het Bestuur 2

En nog even van dichterbij….Er zullen ongetwijfeld een paar boeren in het bestuur gezeten hebben.Als ik het goed heb is de man rechts vooraan ook directeur van de Zuivelfabriek. In de jaren 50 kwam vader Hein ook in het bestuur

Lees Meer »